May 22nd Bezpłatnie powiększyliśmy konta hostingowe!

Szanowni Państwo.W związku z rozwojem technologii związanej z obsługą poczty e-mail i stron internetowych oraz rosnącym zapotrzebowaniem na przestrzeń dyskową, postanowiliśmy bezpłatnie zwiększyć Państwu pojemność kont na naszych serwerach.Od teraz każde konto hostingowe zostaje powiększone o 10 GB.Teraz najmniejszy pakiet ... Czytaj więcej »

Apr 10th Aktualizacja oprogramowania do obsługi poczty e-mail online

Szanowni Państwo.Dla wygody naszych klientów zaktualizowaliśmy program do obsługi poczty e-mail online, czyli przez przeglądarkę internetową. Teraz całą pocztę e-mail zlokalizowaną na naszych serwerach można wygodnie obsługiwać na wszystkich urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety itd.). Aby zalogować się do sojej poczty ... Czytaj więcej »

Aug 17th Nowy system rejestracji i obsługi domen internetowych

Szanowni Państwo,Dla wygody naszych obecnych i przyszłych Klientów uruchomiliśmy nowy system rejestracji i obsłuch domen internetowych. Teraz każdy z Państwa mający u nas zarejestrowaną domenę może samodzielnie sprawdzić termin jej wygaśnięcia lub zarejestrować nową.System obsługi domen dostępny jest na naszej stronie w zakładce ... Czytaj więcej »

May 20th RODO - jak przetwarzamy i chronimy Twoje dane.

Szanowni Państwo,25 maja 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie RODO, którego zadaniem jest ujednolicenie regulacji z zakresu ochrony danych osobowych na terenie Unii Europejskiej. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszej wiadomości.1. Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych(dotyczy Użytkowników ... Czytaj więcej »

Jul 25th Powiększamy konta na serwerach !

W trosce o wygodę naszych klientów postanowiiśmy powiększyć najmniejsze pakiety hostingowe 5, 10 i 20 GB odpowiednio na 10, 20 i 30 GB.

Pojemność kont 50 GB oraz 100 GB pozostaje taka sama. Ceny wszystkich usług hostingowych nie ulegają zmianie.

Powered by WHMCompleteSolution